Tělocvičny lákají promoakcemi

Výběr posilovny je jedním z kroků k vysněné postavě. Pojďme zhodnotit všechny tělocvičny v okolí, abychom vybrali tu nejlepší. Dávejme si pozor na podezřelé povýšení.

Smlouvu si pozorně přečtěte – většina klubů nám nabídne měsíční lístky, ale některé s námi podepíší smlouvu, která nás zavazuje kupovat si měsíční lístky na rok i déle. Před podpisem smlouvy si ji pozorně přečtěte, protože se může ukázat, že cena předplatného a vybavení tělocvičny nás neuspokojí. Nemá cenu se nechat zlákat atraktivní propagací pro nové návštěvníky a pak utrácet peníze bez zadostiučinění. Pokud jsme již podepsali smlouvu a chceme po roce změnit posilovnu, přečtěte si storno podmínky pro rychlé odeslání výpovědi.

Akční sety – některé kluby lákají zákazníky tím, že jim za podepsání smlouvy nabízejí batohy nebo sportovní tašky. Může to být chytrý tah. Pojďme zjistit, jaké má tělocvična vybavení a zda můžeme využít pomoci trenéra. Batoh se vám neodmění za rok tréninku na špatném vybavení nebo nákup drahých letenek.

Legální zdroj zadostiučinění

HMB je produkován přirozeně v našem těle, takže jeho užívání nezpůsobuje škodlivé vedlejší účinky, které mohou způsobit nelegální anabolika. Přispívá k růstu svalové tkáně a pomáhá zbavit se zbytečného tuku.

Ochrana proti pádům – HMB zabraňuje katabolismu. Rozklad bílkovin, které tvoří svalovou strukturu, je velmi častý. Jsme mu vystaveni po cvičení v posilovně, v důsledku nesprávné stravy a při zvýšeném stresu. Abychom se ochránili před ztrátou účinků, které jsme si v posilovně vyvinuli, vyplatí se sáhnout po HMB. Zabraňuje nejen odbourávání bílkovin, ale také pomáhá čerpat energii z mastných kyselin, čímž stimuluje redukci nepotřebné tukové tkáně. HMB má také anabolický účinek, stimuluje syntézu bílkovin. Díky tomu se skvěle hodí jak pro budování svalové hmoty, tak i pro tvarování, kdy potřebujeme pomoci při spalování tuků a získávání další energie z nich.

Socha je náročná

Sochařství od nás vyžaduje velké úsilí a také se podporovat suplementy, které vám umožní spalovat tuky a udržovat svalovou hmotu.

Zrychlený metabolismus – látky, které zrychlují náš metabolismus a tím podporují spalování tuků, jsou jednou ze složek živin pro plastiku. Výhodou tohoto typu kondicionéru je, že obsahuje přírodní látky. Nechybí zelený čaj, kofein a kajenský pepř. Správná kombinace těchto prvků s dalšími přísadami umožňuje dosáhnout požadovaného účinku. Cílem je spalovat tuk bez ztráty svalové hmoty. K tomu musíme nadále zajišťovat přítomnost bílkovin ve stravě a také získávat energii ze sacharidů. Přípravky, jako je HMB, umožňují získat další energii ze spalování mastných kyselin. Jedná se o velmi prospěšný proces, protože vám umožňuje intenzivně trénovat a shazovat tuk.

Previous post Kreatin – pár užitečných informací
Next post BCAA – neboli větvené aminokyseliny