Cvičení břišních svalů

Dosáhnout pověstného radiátoru je a pravděpodobně vždy zůstane snem každého člověka. Jak odsud přimět své tělo, aby pracovalo na ztrátě tělesného tuku? Na začátek stačí trocha ochoty, pak strukturovaný tréninkový plán, strava bohatá na živiny a můžete vyrazit na cestu za krásným plochým břichem.

Estetické hodnoty jsou jedna věc, zatímco role břicha je zodpovědnější – je to ochrana plic, jater, trávicího systému a aktivní účast na pohybových činnostech, takže se o něj vyplatí pečovat. Tuto dávku cvičte alespoň 3x týdně, kombinujte cviky na břicho s dalšími cviky, dodávejte bílkoviny, omezte cukry, hodně pijte a nezapomínejte na regeneraci, nepřetěžujte se.

Pár cviků, které potěší a rychle zaznamenáte účinky: přítahy s činkami, přítahy, tlaky s činkami z dřepu, kliky, přitahování kolen k hrudníku vleže současně nebo střídavě, nůžky, veslování s páska v náklonu trupu, pavouk, pružina, pack, výpady v podpěře a mnoho dalšího.

Jak si v tom můžete pomoci?

Někdy stojí za to si pomoci. Ví o tom asi každý, ale jen málokdo se rozhodne někoho požádat o radu. To je velmi špatné, protože bychom měli být schopni využívat znalosti a dovednosti druhých. Dnes se však zaměříme na něco jiného. Naše pozornost bude směřovat ke spalovačům tuků, kterých je na trhu opravdu hodně.

Problém je v množství tohoto typu látky, ze kterého mám zvláštní vyrážku. Musíte vědět, který z nich stojí za pozornost, že? Králem v tomto oboru je podle nás Trizer, který tomuto oboru kraluje díky tomu, že jde o profesionálně připravený produkt, který zohledňuje všechny aspekty hubnutí.

Hlavně se zaměřuje na tukovou tkáň a zároveň chrání svalová vlákna před katabolismem, díky kterému prostě zmizelo vše, co jsme pár týdnů cvičili. Nechceme tento stav věcí, že? Tento produkt navíc obsahuje celý základ vitamínů a makroživin, které jsou nezbytné pro udržení tělesné rovnováhy.

Pro tento tréninkový účel jsou důležitou živinou bílkoviny

Syrovátkový protein se doporučuje především lidem se zvýšenou fyzickou aktivitou, ale nejen. Lidé se zvýšenou poptávkou po bílkovinách by také měli zvážit užívání tohoto typu doplňku stravy. Syrovátkový protein dodává našemu tělu celých 80 % čisté bílkoviny a poskytuje základní aminokyseliny.

Sportovci po tomto typu doplňku sahají, protože bílkoviny se podílejí na tvorbě svalů, pomáhají také při opravě a přestavbě svalové tkáně a v této formě se rychle vstřebávají do těla. Syrovátka se vyrábí jako vedlejší produkt při výrobě sýra, ale musí být ještě zpracována, protože na samém začátku obsahuje málo bílkovin.

Bohužel syrovátku nemohou užívat lidé s problémy vstřebávání laktózy. Samozřejmě jako u každého doplňku stravy je třeba dávat pozor na předávkování, protože se mohou objevit střevní potíže, např. plynatost, bolesti břicha a další neduhy. Syrovátkový protein můžeme koupit v internetových i stacionárních obchodech s velmi širokou škálou příchutí.

Previous post Aminokyseliny BCAA – co ještě doplnit a jaký je nejlepší trénink?
Next post Jak jíst zdravě? – dieta a cvičení